Co je to?
Definice výrazu Deflegmátor. Co znamená odborný pojem Deflegmátor z kategorie Technika?

Co to je Deflegmátor? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Deflegmátor

Deflegmátor je pojmenování výměníku, určeného k ochlazování lihových par pomocí vody. Pracuje na principu zpětného toku. V deflegmátoru se páry ochladí, sníží se jejich teplota a vodní páry kondenzují.
Do chladiče se pak dostanou páry obohacené o etanol. Množství vody se reguluje kohoutem, ovlivňuje se tak stupeň chlazení, koncentrace alkoholových par a brání se přechodu nežádoucích příměsí do destilátu.

Význam slova, termín, co je to Deflegmátor? Definice výrazu Deflegmátor. Co znamená odborný pojem Deflegmátor z kategorie Technika?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Deflegmátor můžete samozřejmě sdílet s vašimi známými a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Deflegmátor je v sekci Technika

Klíčová slova: termín, heslo, popis, význam pojmu, slovo, slovník, Deflegmátor, význam slova, definice, přesný význam, informace, formulace, Technika, wiki, přesný výraz, pojem

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Deflegmátor? resp. co znamená slovo Deflegmátor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Deflegmátor, odpověď na dotaz co je to Deflegmátor?. Víte např. kdo to je Markéta Procházková? Znáte a víte kdo je Jan Nedvěd? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Technika. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.