Co je to?
Definice výrazu Deflegmátor. Co znamená odborný pojem Deflegmátor z kategorie Technika?

Co to je Deflegmátor? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Deflegmátor

Deflegmátor je pojmenování výměníku, určeného k ochlazování lihových par pomocí vody. Pracuje na principu zpětného toku. V deflegmátoru se páry ochladí, sníží se jejich teplota a vodní páry kondenzují.
Do chladiče se pak dostanou páry obohacené o etanol. Množství vody se reguluje kohoutem, ovlivňuje se tak stupeň chlazení, koncentrace alkoholových par a brání se přechodu nežádoucích příměsí do destilátu.

Význam slova, termín, co je to Deflegmátor? Definice výrazu Deflegmátor. Co znamená odborný pojem Deflegmátor z kategorie Technika?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s přáteli na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Deflegmátor je v kategorii Technika

Klíčová slova: význam slova, heslo, Deflegmátor, co znamená, význam pojmu, popis, wiki, slovo, vysvětlení, význam, definice, Technika, co to je, Deflegmátor, synonymum, přesný výraz

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Deflegmátor? resp. co znamená Deflegmátor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Deflegmátor, odpověď na dotaz co je to Deflegmátor?. Víte např. kdo to je Albín? Znáte a víte kdo je Jan Nedvěd? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Technika U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.