Co je to?
Definice výrazu Coverlock. Co znamená odborný pojem Coverlock z kategorie Technika?

Co to je Coverlock? Význam slova

Co znamená termín Coverlock? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Coverlock je pojmenování pro druh šicího stroje. Ten je typický použitím speciálního spodního krycího stehu. Používá se především na zakončení oděvů, nohavic, rukávů nebo spodních lemů. Tento krycí steh je také označován jako prádlový steh – na spodní straně je tvořen smyčkami.
Coverlock byl původně určen jen pro strojní výrobu, v současnosti je možno setkat se s ním i v domácnostech, kde nabízí i více druhů stehů.

Význam slova, termín, co je to Coverlock? Definice výrazu Coverlock. Co znamená odborný pojem Coverlock z kategorie Technika?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Coverlock? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Coverlock je v kategorii Technika

Klíčová slova: co znamená, popis, wiki, definice, slovo, význam slova, význam pojmu, termín, heslo, slovník, informace, přesný výraz, synonymum, Coverlock, přesný význam, vysvětlení

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Coverlock? resp. jaký je význam pojmu Coverlock? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Coverlock, odpověď na dotaz co je to Coverlock?. Víte např. kdo to je Priapos? Znáte a víte kdo je Biskup? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Technika. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?