Co je to?
Definice výrazu Common Rail. Co znamená odborný pojem Common Rail z kategorie Technika?

Co to je Common Rail? Význam slova

Co znamená termín Common Rail? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Common Rail označuje systém přísunu paliva především do vznětových, ale i zážehových motorů. Přímo se takto nazývá trubka zásobníku, udržující vysoký tlak pumpy paliva. Tato trubka má takový průměr, aby v ní nekolísal tlak paliva, které při vstřicích ubyde.
Palivo pod vyšším tlakem tvoří lépe hořlavou směs, takže motor má vyšší účinnost, točivý moment a výkon. Snižuje se hlučnost, emise a vibrace.

Význam slova, termín, co je to Common Rail? Definice výrazu Common Rail. Co znamená odborný pojem Common Rail z kategorie Technika?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Common Rail? Pak se o ní podělte se známými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Common Rail patří do sekce Technika

Klíčová slova: Technika, Technika, význam pojmu, informace, přesný výraz, synonymum, formulace, co to je, význam, popis, definice, pojem, slovník, Common Rail, vysvětlení

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je přesný význam slova Common Rail? resp. co to je Common Rail? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Common Rail, odpověď na dotaz co je to Common Rail?. Víte např. kdo to je Sopranistka? Znáte a víte kdo je Afrodita? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Technika). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.