Co je to?
Odborný výraz, definice slova CNC stroj. Co znamená pojem CNC stroj z kategorie Technika?

Co je to CNC stroj? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu CNC stroj?

CNC stroj znamenal velký pokrok ve všech výrobních procesech. Jedná se o zařízení, které je vylepšeno počítačem, takže se jedná o počítačově číslicově řízený stroj. Hlavní předností CNC stroje je vysoká automatizace a možnost kombinace komponentů.
CNC stroje se používají tam, kde probíhá více procesů a operací, například u obráběcích přístrojů. Jsou vhodné pro takové činnosti jako soustružení, různé druhy řezání, lepení, ohýbání a mnoho jiných.

Význam slova, termín, co je to CNC stroj? Odborný výraz, definice slova CNC stroj. Co znamená pojem CNC stroj z kategorie Technika?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín CNC stroj? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem CNC stroj se nachází v kategorii Technika

Klíčová slova: přesný význam, CNC stroj, Technika, pojem, význam pojmu, formulace, informace, synonymum, wiki, význam, co znamená, definice, slovo, význam slova, termín, CNC stroj

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova CNC stroj? resp. jaká je definice termínu CNC stroj? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CNC stroj, odpověď na dotaz co je to CNC stroj?. Víte např. kdo to je Mentalista? Znáte a víte kdo je Ivan Bartoš? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Technika). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.