Co je to?
Definice výrazu, termínu Čep. Co znamená odborný pojem Čep z kategorie Technika?

Co je to Čep? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Čep

1. Čep je ve strojírenství válcová součástka nebo část hřídele uložená v ložisku, která umožňuje otáčivý pohyb.
2. zkratka pro český ekumenický překlad Bible.

Význam slova, termín, co je to Čep? Definice výrazu, termínu Čep. Co znamená odborný pojem Čep z kategorie Technika?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Čep) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Čep patří do kategorie Technika

Klíčová slova: synonymum, Čep, význam pojmu, definice, přesný výraz, informace, co znamená, význam slova, popis, formulace, Technika, pojem, slovo, přesný význam, co to je, význam

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Čep?

Čep je ve strojírenství válcová (řidčeji kuželová nebo kulová) součástka nebo část hřídele, uložená v ložisku a umožňující otáčivý pohyb. Podle polohy hřídele se rozlišují čepy horizontální, na něž působí hlavně radiální síly, a čepy vertikální, kde působí hlavně axiální síly.

Text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Čep? resp. co přesně označuje termín Čep? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čep, odpověď na dotaz co je to Čep?. Víte např. kdo to je Protestant? Znáte a víte kdo je Instalatér? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto termín Čep hledat i v jiných kategoriích (než Technika) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.