Co je to?
Definice výrazu, termínu Čep. Co znamená odborný pojem Čep z kategorie Technika?

Co je to Čep? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Čep

1. Čep je ve strojírenství válcová součástka nebo část hřídele uložená v ložisku, která umožňuje otáčivý pohyb.
2. zkratka pro český ekumenický překlad Bible.

Význam slova, termín, co je to Čep? Definice výrazu, termínu Čep. Co znamená odborný pojem Čep z kategorie Technika?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Čep můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Čep je v sekci Technika

Klíčová slova: popis, Čep, heslo, co znamená, Technika, Čep, synonymum, termín, vysvětlení, wiki, pojem, informace, slovo, význam pojmu, Technika, přesný výraz

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Čep?

Čep je ve strojírenství válcová (řidčeji kuželová nebo kulová) součástka nebo část hřídele, uložená v ložisku a umožňující otáčivý pohyb. Podle polohy hřídele se rozlišují čepy horizontální, na něž působí hlavně radiální síly, a čepy vertikální, kde působí hlavně axiální síly.

Uvedené vysvětlení pojmu bylo převzato z webu Wikipedia.cz

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Čep? resp. co přesně znamená slovo Čep? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čep, odpověď na dotaz co je to Čep?. Víte např. kdo to je Ivan Langer? Znáte a víte kdo je Instalatér? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Technika. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.