Co je to?
Definice výrazu, termínu Čep. Co znamená odborný pojem Čep z kategorie Technika?

Co je to Čep? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Čep?

1. Čep je ve strojírenství válcová součástka nebo část hřídele uložená v ložisku, která umožňuje otáčivý pohyb.
2. zkratka pro český ekumenický překlad Bible.

Význam slova, termín, co je to Čep? Definice výrazu, termínu Čep. Co znamená odborný pojem Čep z kategorie Technika?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Čep? s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Čep se nachází v kategorii Technika

Co znamená pojem Čep? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Čep je ve strojírenství válcová (řidčeji kuželová nebo kulová) součástka nebo část hřídele, uložená v ložisku a umožňující otáčivý pohyb. Podle polohy hřídele se rozlišují čepy horizontální, na něž působí hlavně radiální síly, a čepy vertikální, kde působí hlavně axiální síly.

Text definice pojmu byla převzat z projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: Technika, co to je, význam pojmu, slovník, Technika, definice, význam slova, Čep, informace, přesný výraz, wiki, popis, co znamená, synonymum, přesný význam

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je přesný význam slova Čep? resp. co to je Čep? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čep, odpověď na dotaz co je to Čep?. Víte např. kdo to je Egoista? Znáte a víte kdo je Feministka? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Čep i v jiných kategoriích (než Technika). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.