Co je to?
Definice výrazu, termínu Čep. Co znamená odborný pojem Čep z kategorie Technika?

Co je to Čep? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Čep

1. Čep je ve strojírenství válcová součástka nebo část hřídele uložená v ložisku, která umožňuje otáčivý pohyb.
2. zkratka pro český ekumenický překlad Bible.

Význam slova, termín, co je to Čep? Definice výrazu, termínu Čep. Co znamená odborný pojem Čep z kategorie Technika?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Čep se nachází v sekci Technika

Klíčová slova: přesný význam, význam slova, Technika, wiki, význam, pojem, synonymum, co znamená, vysvětlení, co to je, informace, popis, Čep, termín, Čep, slovník

Co znamená pojem Čep? Definice slova, termínu z Wikipedie

Čep je ve strojírenství válcová (řidčeji kuželová nebo kulová) součástka nebo část hřídele, uložená v ložisku a umožňující otáčivý pohyb. Podle polohy hřídele se rozlišují čepy horizontální, na něž působí hlavně radiální síly, a čepy vertikální, kde působí hlavně axiální síly.

Text definice pojmu byla převzat z projektu Wikipedia.cz

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Čep? resp. co je to Čep? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čep, odpověď na dotaz co je to Čep?. Víte např. kdo to je Snob? Znáte a víte kdo je Instalatér? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Technika). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.