Co je to?
Definice odborného termínu, slova BlueMotion. Co znamená pojem BlueMotion z kategorie Technika?

Co je to BlueMotion? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu BlueMotion?

BlueMotion je obchodní označení pro úsporné vozy automobilky Volkswagen. Tyto vozy se vyznačují hospodárnou jízdou a speciálním dieselovým motorem, který má upravenou řídící jednotku, aerodynamiku a má tak nižší valivý odpor. Upraven je i filtr pevných částic, převodové stupně jsou prodloužené.
Celková hmotnost vozu s označením BlueMotion je snížená, všechny úpravy umožňují snížení spotřeby paliva a nižší produkci oxidu uhličitého.

Význam slova, termín, co je to BlueMotion? Definice odborného termínu, slova BlueMotion. Co znamená pojem BlueMotion z kategorie Technika?

Chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín BlueMotion? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo BlueMotion se nachází v kategorii Technika

Klíčová slova: význam, Technika, slovo, formulace, přesný význam, přesný výraz, co znamená, co to je, BlueMotion, slovník, popis, wiki, význam pojmu, termín, heslo, Technika

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je BlueMotion? resp. co znamená výraz BlueMotion? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu BlueMotion, odpověď na dotaz co je to BlueMotion?. Víte např. kdo to je Bohuš Matuš? Znáte a víte kdo je Morgan Freeman? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Technika). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?