Co je to?
Definice odborného termínu, slova BlueMotion. Co znamená pojem BlueMotion z kategorie Technika?

Co je to BlueMotion? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu BlueMotion?

BlueMotion je obchodní označení pro úsporné vozy automobilky Volkswagen. Tyto vozy se vyznačují hospodárnou jízdou a speciálním dieselovým motorem, který má upravenou řídící jednotku, aerodynamiku a má tak nižší valivý odpor. Upraven je i filtr pevných částic, převodové stupně jsou prodloužené.
Celková hmotnost vozu s označením BlueMotion je snížená, všechny úpravy umožňují snížení spotřeby paliva a nižší produkci oxidu uhličitého.

Význam slova, termín, co je to BlueMotion? Definice odborného termínu, slova BlueMotion. Co znamená pojem BlueMotion z kategorie Technika?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu BlueMotion sdílejte s kolegy na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz BlueMotion je v kategorii Technika

Klíčová slova: synonymum, pojem, význam slova, heslo, wiki, BlueMotion, vysvětlení, přesný význam, význam pojmu, slovo, co to je, formulace, co znamená, význam, popis, definice

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo BlueMotion? resp. jaká je definice termínu BlueMotion? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu BlueMotion, odpověď na dotaz co je to BlueMotion?. Víte např. kdo to je Johnny Depp? Znáte a víte kdo je Morgan Freeman? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Technika. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?