Co je to?
Odborný výraz, definice slova Bixenon. Co znamená pojem Bixenon z kategorie Technika?

Co je to Bixenon? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Bixenon?

Bixenon je druh plynové vývojky ve světlometu. Je zdrojem pro tlumená a dálková světla automobilů. Bixenon poskytuje široký světelný paprsek, takže vozovka je dobře osvětlená i po stranách a barva světla je příjemnější, protože se více podobá dennímu světlu.
Výhodou bixenonu je to, že současně slouží pro oba typy světel. Také svítivost je vyšší a příkon menší.Větší množství světla znamená větší viditelnost a tím i vyšší bezpečnost.

Význam slova, termín, co je to Bixenon? Odborný výraz, definice slova Bixenon. Co znamená pojem Bixenon z kategorie Technika?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Bixenon s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Bixenon se nachází v sekci Technika

Klíčová slova: vysvětlení, informace, význam, význam slova, přesný význam, synonymum, wiki, heslo, popis, co to je, Technika, Bixenon, přesný výraz

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Bixenon? resp. co to je Bixenon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bixenon, odpověď na dotaz co je to Bixenon?. Víte např. kdo to je Soudruh? Znáte a víte kdo je Jan Lucemburský? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Bixenon hledat i v jiných kategoriích (než Technika) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.