Co je to?
Definice odborného termínu, slova Autokláv. Co znamená pojem Autokláv z kategorie Technika?

Co je to Autokláv? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Autokláv

Autokláv je pojmenování uzavíratelné tlakové nádob, určené pro reakce probíhající při zvýšeném nebo vysokém tlaku či teplotách. Využívá si pro chemické reakce malých množství cennějších látek nebo ve stavebnictví pro výrobu autoklávovaného betonu.
V lékařství a potravinářství se autokláv používá při sterilizaci a konzervaci. Na jeho provoz má dohlížet úřední osoba.

Význam slova, termín, co je to Autokláv? Definice odborného termínu, slova Autokláv. Co znamená pojem Autokláv z kategorie Technika?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Definici slova Autokláv můžete sdílet se známými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Autokláv je v sekci Technika

Klíčová slova: vysvětlení, význam pojmu, přesný význam, pojem, definice, Technika, slovník, heslo, formulace, slovo, význam slova, wiki, Autokláv, přesný výraz, Technika

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Autokláv? resp. jaká je definice termínu Autokláv? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Autokláv, odpověď na dotaz co je to Autokláv?. Víte např. kdo to je Šotouš? Znáte a víte kdo je Rambo? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Autokláv i v jiných kategoriích (než Technika). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.