Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo ASR. Co znamená pojem ASR z kategorie Technika?

Co to je ASR? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu ASR

Anglická zkratka ASR (Anti-Slip Regulation) označuje systém regulace prokluzu kol. Jedná se o rozšíření systému ABS a jeden ze systémů aktivní bezpečnosti kterým jsou vybaveny prakticky všechny nové automobily. ASR zlepšuje ovladatelnost a stabilitu vozu tím, že zabraňuje protáčení hnacích kol především při akceleraci. V případě, že systém indikuje protáčení kol, sníží kroutící moment přenášený na kola buď přibržděním kol (dnes již méně využívaná varianta) nebo snížením výkonu motoru případně zkombinuje obě možnosti.

Význam slova, termín, co je to ASR? Odborný termín, výraz, slovo ASR. Co znamená pojem ASR z kategorie Technika?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu ASR s vašimi přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem ASR je v kategorii Technika

Klíčová slova: pojem, význam slova, co to je, definice, heslo, popis, vysvětlení, synonymum, Technika, Technika, význam pojmu, přesný význam, přesný výraz, co znamená, význam

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to ASR? resp. jaký je význam slova ASR? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ASR, odpověď na dotaz co je to ASR?. Víte např. kdo to je Ajťák? Znáte a víte kdo je Lapiduch? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Technika Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.