Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Armatura. Co znamená pojem Armatura z kategorie Technika?

Co to je Armatura? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Armatura?

Armatura je součást potrubí. Jedná se o prvky jako kolena, kohouty, ventily a nejrůznější spojky a zaslepovací materiál. Armatura slouží ke spojení trubek nebo zakončení potrubí.
Hlavní funkcí armatury je ovlivnit průtok procházející látky. Řízení průtoku se provádí zavřením nebo otevřením, oddělením nebo jen částečným uzavřením. Armatura funguje také jako pojistka. Armatury lze rozdělit do dvou základních skupin podle toho, jakým způsobem se uzavírají nebo podle toho, jakou mají funkci.

Význam slova, termín, co je to Armatura? Odborný termín, výraz, slovo Armatura. Co znamená pojem Armatura z kategorie Technika?

Uvedené informace jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Armatura? Pak se o ní podělte se známými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Armatura je v kategorii Technika

Klíčová slova: slovo, přesný výraz, popis, definice, informace, popis, Technika, pojem, slovník, význam slova, wiki, synonymum, přesný význam, co znamená, co to je

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Armatura? resp. jaký je význam slova Armatura? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Armatura, odpověď na dotaz co je to Armatura?. Víte např. kdo to je Seladon? Znáte a víte kdo je Padlý anděl? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Armatura i v jiných kategoriích (než Technika). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?