Co je to?
Definice výrazu, termínu Aretace. Co znamená odborný pojem Aretace z kategorie Technika?

Co je to Aretace? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Aretace

Aretace je pojem se dvěma podobnými významy. Základní význam je mechanické zajištění stroje nebo přístroje tak, aby nedocházelo k nechtěným pohybům. Může se však jednat i o část zařízení, kterou se samotná aretace provádí.
Aretací jsou často vybavena měřicí zařízení, jejichž citlivé části právě tato součást ochraňuje v období, kdy se přístroj nepoužívá, nebo při jeho transportu. Může se jednat například o kompas, galvanometr, váhy a jiná zařízení.

Význam slova, termín, co je to Aretace? Definice výrazu, termínu Aretace. Co znamená odborný pojem Aretace z kategorie Technika?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Aretace sdílejte s přáteli a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Aretace je v kategorii Technika

Klíčová slova: slovo, význam slova, definice, informace, slovník, význam pojmu, přesný význam, synonymum, význam, heslo, co to je, Technika, pojem, formulace, přesný výraz, termín

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Aretace? resp. co se skrývá pod slovem Aretace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aretace, odpověď na dotaz co je to Aretace?. Víte např. kdo to je Druid? Znáte a víte kdo je Aranžér? Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Aretace i v jiných kategoriích (než Technika). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.