Co je to?
Definice výrazu, termínu Aquastop. Co znamená odborný pojem Aquastop z kategorie Technika?

Co je to Aquastop? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Aquastop

Aquastop je moderní bezpečnostní systém, který využívají především výrobci myček a praček. Tento systém chrání místo, kde stojí přístroj, před vytopení, pokud dojde k poruše nebo zničení hadice.
Aquastop sám uzavře přívod vody do přístroje a minimalizuje tak možné škody. Názvem aquastop se také označuje technologie hloubkové impregnace betonu, která brání prošlapu a ochození dlažby a jejímu rychlému zašpinění.

Význam slova, termín, co je to Aquastop? Definice výrazu, termínu Aquastop. Co znamená odborný pojem Aquastop z kategorie Technika?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Aquastop můžete sdílet s přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Aquastop se nachází v kategorii Technika

Klíčová slova: Technika, slovník, definice, popis, Aquastop, význam pojmu, slovo, význam, přesný výraz, význam slova, přesný význam, formulace, Technika, popis, co to je

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená Aquastop? resp. jaká je definice slova Aquastop? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aquastop, odpověď na dotaz co je to Aquastop?. Víte např. kdo to je Správní orgán? Znáte a víte kdo je Hotař? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Aquastop v jiné sekci než Technika. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.