Co je to?
Definice výrazu, termínu Aquastop. Co znamená odborný pojem Aquastop z kategorie Technika?

Co je to Aquastop? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Aquastop

Aquastop je moderní bezpečnostní systém, který využívají především výrobci myček a praček. Tento systém chrání místo, kde stojí přístroj, před vytopení, pokud dojde k poruše nebo zničení hadice.
Aquastop sám uzavře přívod vody do přístroje a minimalizuje tak možné škody. Názvem aquastop se také označuje technologie hloubkové impregnace betonu, která brání prošlapu a ochození dlažby a jejímu rychlému zašpinění.

Význam slova, termín, co je to Aquastop? Definice výrazu, termínu Aquastop. Co znamená odborný pojem Aquastop z kategorie Technika?

Možnost chyb vyhrazena. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s blízkými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Aquastop se nachází v sekci Technika

Klíčová slova: přesný význam, synonymum, Technika, Aquastop, popis, definice, přesný výraz, formulace, význam slova, slovo, Technika, heslo, vysvětlení, pojem, slovník, význam pojmu

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Aquastop? resp. co to je Aquastop? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aquastop, odpověď na dotaz co je to Aquastop?. Víte např. kdo to je Adolf Hitler? Znáte a víte kdo je Pohan? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Technika Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.