Co je to?
Výraz, termín, definice slova Airbrush. Co znamená odborný pojem Airbrush z kategorie Technika?

Co je to Airbrush? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Airbrush?

Airbrush je v širším významu rozprášení barvy na jakýkoli podklad. Pojem se užívá především jako označení pro způsob nanášení barvy na podklad prostřednictvím vzduchu. Airbrush se původně využíval ve fotografování, později se významně rozšířil v reklamě. Podstatou techniky je zachycení skutečné podoby bez stopy po otisku nebo tahu štětce.
Řadí se jako rovnocenný partner k ostatním technikám malby a neustále se zdokonaluje. Airbrush najdeme v nejrůznějších oblastech – úprava nehtů, malování na tělo, oblečení, auta, motoristické a sportovní vybavení a další.

Význam slova, termín, co je to Airbrush? Výraz, termín, definice slova Airbrush. Co znamená odborný pojem Airbrush z kategorie Technika?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Airbrush je v sekci Technika

Klíčová slova: Technika, význam, Airbrush, Airbrush, termín, Technika, přesný výraz, definice, význam slova, pojem, wiki, co znamená, formulace, popis, co to je, slovo

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Airbrush? resp. co se přesně ukrývá za slovem Airbrush? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Airbrush, odpověď na dotaz co je to Airbrush?. Víte např. kdo to je Daniel Hůlka? Znáte a víte kdo je Nela Lisková? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Airbrush hledat i v jiných kategoriích (než Technika) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.