Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Vinylová podlaha. Co znamená pojem Vinylová podlaha z kategorie Stavebnictví?

Co to je Vinylová podlaha? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Vinylová podlaha?

Vinylová podlaha je podlaha z umělého hmoty, vycházející z PVC. Je velmi často využívaná a rozšířená celosvětově. Je variabilní, nabízí mnoho provedení a vzorů, dokáže imitovat i klasické podlahové materiály jako jsou kameny nebo dřevo. Může být celistvá nebo se skládat z jednotlivých do sebe zapadajících dílů.
Vinylové podlahy jsou buď měkčené nebo neměkčené. Jsou cenově dostupné a jejich údržba je snadná. Vynikají vysokou odolností jak proti poškození, tak vlhkosti. Nenesou však příliš vysoké nebo extrémně nízké teploty.

Význam slova, termín, co je to Vinylová podlaha? Odborný termín, výraz, slovo Vinylová podlaha. Co znamená pojem Vinylová podlaha z kategorie Stavebnictví?

Chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Vinylová podlaha se nachází v sekci Stavebnictví

Klíčová slova: termín, heslo, co znamená, Stavebnictví, význam, význam slova, formulace, pojem, synonymum, wiki, význam pojmu, informace, Vinylová podlaha, Vinylová podlaha, přesný význam, slovo

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Vinylová podlaha? resp. co se přesně ukrývá za slovem Vinylová podlaha? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vinylová podlaha, odpověď na dotaz co je to Vinylová podlaha?. Víte např. kdo to je Negr? Znáte a víte kdo je Šibal? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Stavebnictví). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.