Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Vila. Co znamená pojem Vila z kategorie Stavebnictví?

Co to je Vila? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Vila

Vila je definována jako samostatná obytná stavba, ve které žije jedna či více rodin. Tato budova mívá jedno až dvě nadzemní podlaží, garáž a zahradu. Je postavena z betonu nebo cihel.
Vily byly původně luxusním obydlím majitelů statku a nacházely se mezi poli a hospodářskými staveními. Stavěny byly již ve starověku a antice, kde vlastnictví vil patřilo ke znakům bohatství. V současné době stojí vily v částech města s podobnými budovami, kde tvoří vilové čtvrti.

Význam slova, termín, co je to Vila? Odborný termín, výraz, slovo Vila. Co znamená pojem Vila z kategorie Stavebnictví?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Vila doporučujeme sdílet se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Vila se nachází v sekci Stavebnictví

Klíčová slova: co znamená, wiki, pojem, Stavebnictví, přesný význam, Vila, popis, přesný výraz, význam slova, význam pojmu, slovo, vysvětlení, slovník, formulace, synonymum, informace

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Vila? resp. co se přesně ukrývá za slovem Vila? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vila, odpověď na dotaz co je to Vila?. Víte např. kdo to je Opatrovník? Znáte a víte kdo je Pegas? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Vila hledat i v jiných kategoriích (než Stavebnictví) K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.