Co je to?
Definice výrazu, termínu Vestibul. Co znamená odborný pojem Vestibul z kategorie Stavebnictví?

Co je to Vestibul? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Vestibul?

Vestibul, jinak také vstupní hala, je pojmenování pro tu část domu, do které návštěvník vstupuje a odtud se vydává do jiných částí budovy. Toto označení se užívá nejvíce pro velké a prostorné haly, kudy prochází větší počet osob, např. školy, úřady, nemocnice a podobně.
Vestibul začíná ihned za vstupními dveřmi a často je v něm umístěna recepce. Nacházel se i v historicky cenných stavbách, zde však byl pojmenován sala terena.

Význam slova, termín, co je to Vestibul? Definice výrazu, termínu Vestibul. Co znamená odborný pojem Vestibul z kategorie Stavebnictví?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Vestibul s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Vestibul se nachází v sekci Stavebnictví

Klíčová slova: co to je, termín, slovník, definice, význam slova, slovo, informace, pojem, Vestibul, přesný výraz, formulace, přesný význam, co znamená, heslo, synonymum, popis

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Vestibul? resp. co vlastně znamená slovo Vestibul? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vestibul, odpověď na dotaz co je to Vestibul?. Víte např. kdo to je Sekerník? Znáte a víte kdo je Jidáš? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Stavebnictví). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.