Co je to?
Definice výrazu, termínu Vestibul. Co znamená odborný pojem Vestibul z kategorie Stavebnictví?

Co je to Vestibul? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Vestibul?

Vestibul, jinak také vstupní hala, je pojmenování pro tu část domu, do které návštěvník vstupuje a odtud se vydává do jiných částí budovy. Toto označení se užívá nejvíce pro velké a prostorné haly, kudy prochází větší počet osob, např. školy, úřady, nemocnice a podobně.
Vestibul začíná ihned za vstupními dveřmi a často je v něm umístěna recepce. Nacházel se i v historicky cenných stavbách, zde však byl pojmenován sala terena.


Co je to Vestibul? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Vestibul. Co znamená odborný pojem Vestibul z kategorie Stavebnictví?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Vestibul s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Vestibul patří do kategorie Stavebnictví

Klíčová slova: co je to Vestibul?, definice pojmu, slovník, odborné názvosloví, pojem, slovo, synonymum, terminologie, formulace, co to je, vysvětlení, Vestibul, termín, přesný význam, popis, heslo, co znamená, wiki


Pojem Vestibul je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Vestibul ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Vestibul ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Vestibul na Google.cz

Hledat výraz Vestibul ve Wikipedii

Hledat heslo Vestibul ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Vestibul ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Vestibul například ve videích na Youtube, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Vestibul? resp. jaký je význam pojmu Vestibul? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vestibul, odpověď na dotaz co je to Vestibul?. Víte např. kdo to je Christian Bale? Znáte a víte kdo je Speleolog? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Stavebnictví Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.