Co je to?
Definice odborného termínu, slova Užitná plocha. Co znamená pojem Užitná plocha z kategorie Stavebnictví?

Co je to Užitná plocha? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Užitná plocha?

Užitná plocha je prostor uvnitř vnějších stěn. U obytných budov znamená užitná plocha kuchyně, ložnice, obývací pokoj a další místnosti včetně příslušenství, společné prostory, půdu, balkony a sklepy.
Nepatří do ní pomocné funkční plochy, konstrukční plochy a průchozí prostory. Pojem neznamená totéž jako podlahová, zastavěná nebo obytná plocha.

Význam slova, termín, co je to Užitná plocha? Definice odborného termínu, slova Užitná plocha. Co znamená pojem Užitná plocha z kategorie Stavebnictví?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Užitná plocha patří do kategorie Stavebnictví

Klíčová slova: Užitná plocha, Stavebnictví, co to je, přesný význam, wiki, synonymum, co znamená, pojem, informace, termín, přesný výraz, slovo, formulace, popis, Stavebnictví, slovník

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Užitná plocha? resp. jaký je význam pojmu Užitná plocha? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Užitná plocha, odpověď na dotaz co je to Užitná plocha?. Víte např. kdo to je Intelektuál? Znáte a víte kdo je Patron? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Užitná plocha i v jiných kategoriích (než Stavebnictví). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.