Co je to?
Definice odborného termínu, slova Užitná plocha. Co znamená pojem Užitná plocha z kategorie Stavebnictví?

Co je to Užitná plocha? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Užitná plocha?

Užitná plocha je prostor uvnitř vnějších stěn. U obytných budov znamená užitná plocha kuchyně, ložnice, obývací pokoj a další místnosti včetně příslušenství, společné prostory, půdu, balkony a sklepy.
Nepatří do ní pomocné funkční plochy, konstrukční plochy a průchozí prostory. Pojem neznamená totéž jako podlahová, zastavěná nebo obytná plocha.

Význam slova, termín, co je to Užitná plocha? Definice odborného termínu, slova Užitná plocha. Co znamená pojem Užitná plocha z kategorie Stavebnictví?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Užitná plocha doporučujeme sdílet s kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Užitná plocha se nachází v sekci Stavebnictví

Klíčová slova: Stavebnictví, popis, heslo, termín, informace, definice, pojem, co to je, význam slova, význam pojmu, slovo, wiki, vysvětlení, Užitná plocha, Stavebnictví, Užitná plocha

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Užitná plocha? resp. jaká je definice slova Užitná plocha? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Užitná plocha, odpověď na dotaz co je to Užitná plocha?. Víte např. kdo to je Nora Fridrichová? Znáte a víte kdo je Patron? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Užitná plocha hledat i v jiných kategoriích (než Stavebnictví) K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.