Co je to?
Výraz, termín, definice slova Usedlost. Co znamená odborný pojem Usedlost z kategorie Stavebnictví?

Co je to Usedlost? Význam slova

Co znamená termín Usedlost? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Usedlost byla původně označením sídla sedláka, tedy člověka osedlého, vlastnícího statek a držbu půdy s rozlohou přibližně 18 hektarů.
Usedlost dědičně pronajímal feudální vlastník tomu, kdo ji se svou rodinou obhospodařoval. V pozdějších dobách bylo možno usedlosti vykupovat, dělit i měnit jejich charakter.

Význam slova, termín, co je to Usedlost? Výraz, termín, definice slova Usedlost. Co znamená odborný pojem Usedlost z kategorie Stavebnictví?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Usedlost? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Usedlost je v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: definice, pojem, Usedlost, Stavebnictví, vysvětlení, význam, slovník, přesný význam, formulace, wiki, slovo, popis, co to je, Stavebnictví, heslo, informace

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Usedlost? resp. jaká je definice termínu Usedlost? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Usedlost, odpověď na dotaz co je to Usedlost?. Víte např. kdo to je Ivo Lukačovič? Znáte a víte kdo je Jennifer Aniston? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Usedlost v jiné sekci než Stavebnictví. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.