Co je to?
Výraz, termín, definice slova Umělý kámen. Co znamená odborný pojem Umělý kámen z kategorie Stavebnictví?

Co je to Umělý kámen? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Umělý kámen?

Umělý kámen je pojmenování stavebného materiálu, který se tvoří z rozdrcených kamenů a písku. Do této směsi se přimíchávají i další segmenty, jako jsou třeba barevné částice, sklíčka a další. To vše se spojí dohromady pomocí, cementu, pryskyřice nebo jiného pojiva.
Umělý kámen lze využít jak v interiéru, tak v exteriéru. Jedná se o materiál, který je ideální také pro opravy historických památek a restauraci soch.

Význam slova, termín, co je to Umělý kámen? Výraz, termín, definice slova Umělý kámen. Co znamená odborný pojem Umělý kámen z kategorie Stavebnictví?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Umělý kámen? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Umělý kámen je v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: informace, význam pojmu, wiki, přesný výraz, slovo, Stavebnictví, definice, termín, formulace, Umělý kámen, pojem, přesný význam, Umělý kámen, Stavebnictví, slovník, co to je

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Umělý kámen? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Umělý kámen? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Umělý kámen, odpověď na dotaz co je to Umělý kámen?. Víte např. kdo to je Karel Svoboda? Znáte a víte kdo je Furiant? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Stavebnictví. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.