Co je to?
Výraz, termín, definice slova Umělý kámen. Co znamená odborný pojem Umělý kámen z kategorie Stavebnictví?

Co je to Umělý kámen? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Umělý kámen?

Umělý kámen je pojmenování stavebného materiálu, který se tvoří z rozdrcených kamenů a písku. Do této směsi se přimíchávají i další segmenty, jako jsou třeba barevné částice, sklíčka a další. To vše se spojí dohromady pomocí, cementu, pryskyřice nebo jiného pojiva.
Umělý kámen lze využít jak v interiéru, tak v exteriéru. Jedná se o materiál, který je ideální také pro opravy historických památek a restauraci soch.

Význam slova, termín, co je to Umělý kámen? Výraz, termín, definice slova Umělý kámen. Co znamená odborný pojem Umělý kámen z kategorie Stavebnictví?

Uvedené informace jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Umělý kámen s kolegy na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Umělý kámen patří do kategorie Stavebnictví

Klíčová slova: termín, Umělý kámen, slovník, synonymum, pojem, slovo, co znamená, informace, heslo, Umělý kámen, wiki, význam, co to je, přesný význam, popis, Stavebnictví

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Umělý kámen? resp. co to je Umělý kámen? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Umělý kámen, odpověď na dotaz co je to Umělý kámen?. Víte např. kdo to je Egon Bondy? Znáte a víte kdo je Furiant? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Stavebnictví). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.