Co je to?
Odborný výraz, definice slova Ubikace. Co znamená pojem Ubikace z kategorie Stavebnictví?

Co je to Ubikace? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Ubikace

Ubikace je pojmenování stavby nebo i jen místnosti sloužící pro ubytování více lidí. Může jít o společnou nebo hromadnou ubytovnu určenou například vojsku nebo uzpůsobenou jako levnější varianta ubytování pro turisty.
Jako ubikace bývá označováno místo, kde se chovají v zajetí větší počty zvířat, může se jednat i o velké klece. Slovo pochází z latiny, kde „ubi“ znamená „kde“.

Význam slova, termín, co je to Ubikace? Odborný výraz, definice slova Ubikace. Co znamená pojem Ubikace z kategorie Stavebnictví?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Ubikace) můžete sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Ubikace patří do kategorie Stavebnictví

Klíčová slova: slovo, přesný význam, Ubikace, Ubikace, co znamená, vysvětlení, formulace, přesný výraz, Stavebnictví, informace, popis, heslo, definice, co to je, slovník, význam

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Ubikace? resp. co přesně označuje termín Ubikace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ubikace, odpověď na dotaz co je to Ubikace?. Víte např. kdo to je Pohrobek? Znáte a víte kdo je Keira Knightley? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Ubikace hledat i v jiných kategoriích (než Stavebnictví) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.