Co je to?
Definice výrazu Tvrz. Co znamená odborný pojem Tvrz z kategorie Stavebnictví?

Co to je Tvrz? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Tvrz

Tvrz je stavba, jejíž podoba se v průběhu času měnila. Původně se jednalo o sídlo drobnějšího šlechtice, které bylo opevněno a nacházelo se v blízkosti venkovských stavení a hospodářských budov.
Později se jako tvrz označovaly samostatné vojenské body s opevněním. V dalších dobách se slovo tvrz stalo vojenským termínem pro označení objektů těžkého opevnění, které jsou určeny k obraně.

Význam slova, termín, co je to Tvrz? Definice výrazu Tvrz. Co znamená odborný pojem Tvrz z kategorie Stavebnictví?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Tvrz můžete samozřejmě sdílet s blízkými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Tvrz je v sekci Stavebnictví

Klíčová slova: co znamená, význam pojmu, wiki, přesný význam, heslo, slovo, Stavebnictví, pojem, co to je, Stavebnictví, slovník, význam slova, termín, Tvrz, definice, formulace

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Tvrz? resp. jaký je význam slova Tvrz? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tvrz, odpověď na dotaz co je to Tvrz?. Víte např. kdo to je Autista? Znáte a víte kdo je Manažer? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Stavebnictví. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.