Co je to?
Definice výrazu Tvrz. Co znamená odborný pojem Tvrz z kategorie Stavebnictví?

Co to je Tvrz? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Tvrz

Tvrz je stavba, jejíž podoba se v průběhu času měnila. Původně se jednalo o sídlo drobnějšího šlechtice, které bylo opevněno a nacházelo se v blízkosti venkovských stavení a hospodářských budov.
Později se jako tvrz označovaly samostatné vojenské body s opevněním. V dalších dobách se slovo tvrz stalo vojenským termínem pro označení objektů těžkého opevnění, které jsou určeny k obraně.

Význam slova, termín, co je to Tvrz? Definice výrazu Tvrz. Co znamená odborný pojem Tvrz z kategorie Stavebnictví?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s kolegy na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Tvrz se nachází v sekci Stavebnictví

Klíčová slova: heslo, termín, přesný význam, popis, význam pojmu, Stavebnictví, formulace, slovo, Tvrz, přesný výraz, Tvrz, pojem, informace, vysvětlení, synonymum, wiki

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Tvrz? resp. co vlastně znamená slovo Tvrz? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tvrz, odpověď na dotaz co je to Tvrz?. Víte např. kdo to je Humanista? Znáte a víte kdo je Manažer? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Stavebnictví). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.