Co je to?
Definice odborného termínu, slova Štukování. Co znamená pojem Štukování z kategorie Stavebnictví?

Co je to Štukování? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Štukování

Štukování je proces, při kterém se na stěnu nanáší vrstva štuku, tedy jemné omítky složené ze sádry, pojiva a velmi jemného písku. Slabá vrstva štuku utěsní vzduchové otvory a doplní trhlinky ve stěně, takže po zaschnutí lze stěnu velmi snadno vymalovat.
Pro štukování lze využít štukové směsi buď suché nebo polotekuté, které nabízejí různí výrobci. Ty se doplní určeným množstvím vody a lze s nimi pracovat klasickým způsobem.

Význam slova, termín, co je to Štukování? Definice odborného termínu, slova Štukování. Co znamená pojem Štukování z kategorie Stavebnictví?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Štukování s kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Štukování je v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: synonymum, význam slova, přesný výraz, slovník, slovo, formulace, Štukování, heslo, popis, význam, pojem, popis, termín, přesný význam, význam pojmu

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Štukování? resp. jaký je význam slova Štukování? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Štukování, odpověď na dotaz co je to Štukování?. Víte např. kdo to je Matěj Stropnický? Znáte a víte kdo je Pantáta? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Štukování hledat i v jiných kategoriích (než Stavebnictví) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?