Co je to?
Definice odborného termínu, slova Štukování. Co znamená pojem Štukování z kategorie Stavebnictví?

Co je to Štukování? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Štukování

Štukování je proces, při kterém se na stěnu nanáší vrstva štuku, tedy jemné omítky složené ze sádry, pojiva a velmi jemného písku. Slabá vrstva štuku utěsní vzduchové otvory a doplní trhlinky ve stěně, takže po zaschnutí lze stěnu velmi snadno vymalovat.
Pro štukování lze využít štukové směsi buď suché nebo polotekuté, které nabízejí různí výrobci. Ty se doplní určeným množstvím vody a lze s nimi pracovat klasickým způsobem.

Význam slova, termín, co je to Štukování? Definice odborného termínu, slova Štukování. Co znamená pojem Štukování z kategorie Stavebnictví?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Štukování? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Štukování patří do sekce Stavebnictví

Klíčová slova: slovo, Štukování, pojem, Stavebnictví, popis, heslo, co to je, význam, termín, wiki, formulace, přesný výraz, slovník, Štukování, informace, význam pojmu

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Štukování? resp. jaký je přesný význam slova Štukování? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Štukování, odpověď na dotaz co je to Štukování?. Víte např. kdo to je Milenec? Znáte a víte kdo je Prostitutka? Ke každému slovo může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Stavebnictví U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?