Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Špýchar. Co znamená pojem Špýchar z kategorie Stavebnictví?

Co to je Špýchar? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Špýchar

Špýchar je dnes už méně používané označení pro sýpku. Sýpky bývaly běžnou součástí statků a hospodářských stavení. Bývaly nejčastěji přízemní, mohly být ale i patrové. Nebyly přímo součástí komplexu budov, ale stávaly stranou, a to ze dvou důvodů: aby neohrožovaly ostatní stavby v případě požáru a aby na ně právě kvůli vysokému nebezpečí, že začnou hořet, bylo z obytných budov dobře vidět.

Význam slova, termín, co je to Špýchar? Odborný termín, výraz, slovo Špýchar. Co znamená pojem Špýchar z kategorie Stavebnictví?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Špýchar se nachází v sekci Stavebnictví

Klíčová slova: informace, co to je, co znamená, definice, význam pojmu, termín, pojem, vysvětlení, význam, Špýchar, Špýchar, formulace, heslo, Stavebnictví, přesný význam, wiki

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Špýchar? resp. co to je Špýchar? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Špýchar, odpověď na dotaz co je to Špýchar?. Víte např. kdo to je Čarodejnice? Znáte a víte kdo je Moliere? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Stavebnictví). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?