Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Špýchar. Co znamená pojem Špýchar z kategorie Stavebnictví?

Co to je Špýchar? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Špýchar

Špýchar je dnes už méně používané označení pro sýpku. Sýpky bývaly běžnou součástí statků a hospodářských stavení. Bývaly nejčastěji přízemní, mohly být ale i patrové. Nebyly přímo součástí komplexu budov, ale stávaly stranou, a to ze dvou důvodů: aby neohrožovaly ostatní stavby v případě požáru a aby na ně právě kvůli vysokému nebezpečí, že začnou hořet, bylo z obytných budov dobře vidět.

Význam slova, termín, co je to Špýchar? Odborný termín, výraz, slovo Špýchar. Co znamená pojem Špýchar z kategorie Stavebnictví?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Špýchar s blízkými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Špýchar je v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: slovník, popis, přesný význam, význam slova, přesný výraz, informace, popis, co znamená, formulace, definice, význam pojmu, termín, pojem, heslo, slovo

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Špýchar? resp. jaký je význam slova Špýchar? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Špýchar, odpověď na dotaz co je to Špýchar?. Víte např. kdo to je Patolog? Znáte a víte kdo je Statutární Zástupce? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Špýchar i v jiných kategoriích (než Stavebnictví). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?