Co je to?
Definice výrazu Špejchar. Co znamená odborný pojem Špejchar z kategorie Stavebnictví?

Co to je Špejchar? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Špejchar?

Špejchar neboli špýchar či sýpka, bylo označení budovy, ve které se skladovalo zrní. Jednalo se o stavby různé výšky – mohly být pouze přízemní nebo i vícepatrové a často k nim patřila pavlač. Schodiště mohlo být umístěno jak vevnitř, tak zvenčí. V patrech se ukládalo obilí s nižší váhou, v nižších těžší zrniny.
Zpočátku byly špejchary roubené, později cihlové. Bylo v nich možno uchovávat i jiní plodiny nebo předměty. Dnes k těmto účelům slouží sila.

Význam slova, termín, co je to Špejchar? Definice výrazu Špejchar. Co znamená odborný pojem Špejchar z kategorie Stavebnictví?

Texty mohou obsahovat chyby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Tento text (Špejchar) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Špejchar patří do sekce Stavebnictví

Klíčová slova: popis, co to je, pojem, Stavebnictví, wiki, Stavebnictví, termín, slovník, přesný význam, synonymum, co znamená, popis, Špejchar, význam pojmu, význam

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená Špejchar? resp. jaká je definice slova Špejchar? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Špejchar, odpověď na dotaz co je to Špejchar?. Víte např. kdo to je Idealista? Znáte a víte kdo je Chalupník? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Špejchar v jiné sekci než Stavebnictví. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.