Co je to?
Definice výrazu Špejchar. Co znamená odborný pojem Špejchar z kategorie Stavebnictví?

Co to je Špejchar? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Špejchar

Špejchar neboli špýchar či sýpka, bylo označení budovy, ve které se skladovalo zrní. Jednalo se o stavby různé výšky – mohly být pouze přízemní nebo i vícepatrové a často k nim patřila pavlač. Schodiště mohlo být umístěno jak vevnitř, tak zvenčí. V patrech se ukládalo obilí s nižší váhou, v nižších těžší zrniny.
Zpočátku byly špejchary roubené, později cihlové. Bylo v nich možno uchovávat i jiní plodiny nebo předměty. Dnes k těmto účelům slouží sila.

Význam slova, termín, co je to Špejchar? Definice výrazu Špejchar. Co znamená odborný pojem Špejchar z kategorie Stavebnictví?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Špejchar s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Špejchar se nachází v sekci Stavebnictví

Klíčová slova: synonymum, wiki, popis, význam slova, přesný význam, Stavebnictví, vysvětlení, význam pojmu, Stavebnictví, Špejchar, heslo, význam, definice, popis, slovo

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co to je Špejchar? resp. jaký je přesný význam slova Špejchar? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Špejchar, odpověď na dotaz co je to Špejchar?. Víte např. kdo to je Idealista? Znáte a víte kdo je Chalupník? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Špejchar v jiné sekci než Stavebnictví. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.