Co je to?
Výraz, termín, definice slova Sokl. Co znamená odborný pojem Sokl z kategorie Stavebnictví?

Co je to Sokl? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Sokl?

Sokl je ve stavebnictví podstavec zdi.

Význam slova, termín, co je to Sokl? Výraz, termín, definice slova Sokl. Co znamená odborný pojem Sokl z kategorie Stavebnictví?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Sokl se známými na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Sokl se nachází v sekci Stavebnictví

Klíčová slova: Stavebnictví, přesný význam, definice, synonymum, termín, význam, formulace, co znamená, slovo, vysvětlení, slovník, popis, pojem, význam pojmu, heslo

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co to je Sokl? resp. jaký je přesný význam slova Sokl? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sokl, odpověď na dotaz co je to Sokl?. Víte např. kdo to je Neonatolog? Znáte a víte kdo je Altistka? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Sokl i v jiných kategoriích (než Stavebnictví). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.