Co je to?
Výraz, termín, definice slova Sokl. Co znamená odborný pojem Sokl z kategorie Stavebnictví?

Co je to Sokl? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Sokl

Sokl je ve stavebnictví podstavec zdi.

Význam slova, termín, co je to Sokl? Výraz, termín, definice slova Sokl. Co znamená odborný pojem Sokl z kategorie Stavebnictví?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Sokl můžete sdílet s kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Sokl se nachází v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: přesný význam, informace, co to je, Sokl, význam, synonymum, Stavebnictví, Stavebnictví, význam pojmu, vysvětlení, přesný výraz, termín, význam slova, popis, definice

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice slova Sokl? resp. co znamená Sokl? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sokl, odpověď na dotaz co je to Sokl?. Víte např. kdo to je Neonatolog? Znáte a víte kdo je Altistka? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Stavebnictví. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.