Co je to?
Výraz, termín, definice slova Rektifikovaná dlažba. Co znamená odborný pojem Rektifikovaná dlažba z kategorie Stavebnictví?

Co je to Rektifikovaná dlažba? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Rektifikovaná dlažba

Rektifikovaná dlažba je druh dlažby, která byla dodatečně upravována. Touto úpravou se zajišťuje minimální odchylka v barevnosti a geometrické přesnosti.
Rektifikovaná dlažba je volena především u pokládání velkých formátů, když jsou požadovány co nejmenší spáry. To je zajištěno zabroušením hran již vypálené dlaždice.

Význam slova, termín, co je to Rektifikovaná dlažba? Výraz, termín, definice slova Rektifikovaná dlažba. Co znamená odborný pojem Rektifikovaná dlažba z kategorie Stavebnictví?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Rektifikovaná dlažba se nachází v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: informace, formulace, význam, přesný význam, wiki, Stavebnictví, přesný výraz, co to je, slovník, Rektifikovaná dlažba, význam pojmu, co znamená, vysvětlení, Rektifikovaná dlažba, Stavebnictví, synonymum

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Rektifikovaná dlažba? resp. jaký je význam pojmu Rektifikovaná dlažba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rektifikovaná dlažba, odpověď na dotaz co je to Rektifikovaná dlažba?. Víte např. kdo to je Michal Kubal? Znáte a víte kdo je Vlasta Redl? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Stavebnictví. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..