Co je to?
Definice odborného termínu, slova Ratejna. Co znamená pojem Ratejna z kategorie Stavebnictví?

Co je to Ratejna? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Ratejna?

Ratejna je historické pojmenování pro ubytování zemědělských dělníků. Název pochází z 16. století, kdy u velkých hospodářství vznikaly rozlehlé ubytovny, čeledníky, ve který bydlelo i více rodin v jedné velké místnosti.
Právě rozloha a neútulnost ratejen se přenesla do dnešního významu slova, kdy je takto označována velká a nepřívětivá místnost.

Význam slova, termín, co je to Ratejna? Definice odborného termínu, slova Ratejna. Co znamená pojem Ratejna z kategorie Stavebnictví?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Ratejna můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Ratejna je v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: popis, přesný výraz, formulace, Ratejna, informace, přesný význam, wiki, slovník, Stavebnictví, synonymum, definice, Ratejna, vysvětlení, význam pojmu, význam slova, Stavebnictví

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Ratejna? resp. co vlastně znamená slovo Ratejna? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ratejna, odpověď na dotaz co je to Ratejna?. Víte např. kdo to je Ridley Scott? Znáte a víte kdo je Martin Dejdar? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Stavebnictví). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.