Co je to?
Definice výrazu, termínu Řadový dům. Co znamená odborný pojem Řadový dům z kategorie Stavebnictví?

Co je to Řadový dům? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Řadový dům?

Řadový dům je zvláštním způsobem výstavby domů, při kterém se podobné či totožné rodinné domy staví těsně vedle sebe a mají společné zdi se sousedními domy.
Na rozdíl od domů činžovních poskytují svým majitelům větší komfort, soukromí, terasu, zahrádku a podobně. Nezabírají tolik místa a jsou i energeticky úsporné. Inženýrské sítě u řadových domů nejsou tak nákladné, vzhledem k vyšší hustotě osídlení jsou lepší i služby a doprava.

Význam slova, termín, co je to Řadový dům? Definice výrazu, termínu Řadový dům. Co znamená odborný pojem Řadový dům z kategorie Stavebnictví?

Texty mohou obsahovat chyby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Tento text (Řadový dům) můžete sdílet s vašimi přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Řadový dům patří do sekce Stavebnictví

Klíčová slova: slovo, význam pojmu, synonymum, formulace, co znamená, vysvětlení, Stavebnictví, informace, slovník, termín, wiki, pojem, přesný význam, Stavebnictví, co to je

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená Řadový dům? resp. jaká je definice slova Řadový dům? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Řadový dům, odpověď na dotaz co je to Řadový dům?. Víte např. kdo to je Čert? Znáte a víte kdo je Pitaval? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Řadový dům v jiné sekci než Stavebnictví. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?