Co je to?
Definice odborného termínu, slova Pasáž. Co znamená pojem Pasáž z kategorie Stavebnictví?

Co je to Pasáž? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Pasáž

Pasáž je pojem pocházející z francouzštiny a užívá se především v oblasti architektury. Samo slovo pasáž znamená průchod, a jedná se o průchod nějakou budovou nebo více budovami, které jsou propojené.
Takový průchod je pro obyvatele velice pohodlný, protože jim umožňuje rychlý přechod z jedné ulice do druhé. Pasáže bývají zastřešené a po jejich stranách se nacházejí obchody, kavárny, kina a podobná zařízení. Mohou být i vícepodlažní.

Význam slova, termín, co je to Pasáž? Definice odborného termínu, slova Pasáž. Co znamená pojem Pasáž z kategorie Stavebnictví?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Pasáž je v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: co to je, definice, slovník, formulace, význam, význam slova, Stavebnictví, wiki, popis, Pasáž, přesný význam, přesný výraz, informace, vysvětlení, termín, synonymum

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Pasáž? resp. co se skrývá pod slovem Pasáž? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pasáž, odpověď na dotaz co je to Pasáž?. Víte např. kdo to je Prostitutka? Znáte a víte kdo je Miroslav Donutil? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Stavebnictví). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.