Co je to?
Definice odborného termínu, slova Pasáž. Co znamená pojem Pasáž z kategorie Stavebnictví?

Co je to Pasáž? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Pasáž

Pasáž je pojem pocházející z francouzštiny a užívá se především v oblasti architektury. Samo slovo pasáž znamená průchod, a jedná se o průchod nějakou budovou nebo více budovami, které jsou propojené.
Takový průchod je pro obyvatele velice pohodlný, protože jim umožňuje rychlý přechod z jedné ulice do druhé. Pasáže bývají zastřešené a po jejich stranách se nacházejí obchody, kavárny, kina a podobná zařízení. Mohou být i vícepodlažní.

Význam slova, termín, co je to Pasáž? Definice odborného termínu, slova Pasáž. Co znamená pojem Pasáž z kategorie Stavebnictví?

Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Pasáž s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Pasáž se nachází v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: slovník, Stavebnictví, co to je, co znamená, význam, definice, wiki, význam slova, pojem, vysvětlení, přesný význam, Pasáž, synonymum, popis, slovo, přesný výraz

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Pasáž? resp. co znamená slovo Pasáž? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pasáž, odpověď na dotaz co je to Pasáž?. Víte např. kdo to je Jindřich Forejt? Znáte a víte kdo je Miroslav Donutil? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Pasáž i v jiných kategoriích (než Stavebnictví). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje významy slov, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.