Co je to?
Výraz, termín, definice slova Mezonetový byt. Co znamená odborný pojem Mezonetový byt z kategorie Stavebnictví?

Co je to Mezonetový byt? Význam slova

Co znamená termín Mezonetový byt? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Mezonetový byt je takový byt, který se vyskytuje ve dvou nebo více patrech vícepodlažního bytového domu. Dole bývá kuchyň a společenská místnost (obývací pokoj) a nahoře ložnice.

Význam slova, termín, co je to Mezonetový byt? Výraz, termín, definice slova Mezonetový byt. Co znamená odborný pojem Mezonetový byt z kategorie Stavebnictví?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Mezonetový byt je v sekci Stavebnictví

Klíčová slova: slovo, formulace, přesný výraz, co to je, synonymum, informace, význam, wiki, význam pojmu, Mezonetový byt, význam slova, vysvětlení, Stavebnictví, Stavebnictví, přesný význam, popis

Co znamená pojem Mezonetový byt? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Mezonet (z francouzského maisonette – domeček) je velký vícepodlažní byt umístěný v bytovém domě. Stavebně se může jednat o propojení dvou bytů nad sebou vnitřním schodištěm (rekonstrukce starších bytových domů), propojení nejvyššího patra s podkrovím (podkrovní vestavby) nebo předem plánovanou nadstavbu na ploché střeše objektu (u novostaveb).

Uvedené vysvětlení pojmu bylo převzato z webu Wikipedia.cz

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Mezonetový byt? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Mezonetový byt? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mezonetový byt, odpověď na dotaz co je to Mezonetový byt?. Víte např. kdo to je Varuna? Znáte a víte kdo je Liberál? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Mezonetový byt hledat i v jiných kategoriích (než Stavebnictví) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.