Co je to?
Výraz, termín, definice slova Litý mramor. Co znamená odborný pojem Litý mramor z kategorie Stavebnictví?

Co je to Litý mramor? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Litý mramor?

Litý mramor je materiál, který se využívá pro výrobu stavebních prvků a sanity. Je přirozené protiskluzový a disponuje vysokými tepelně izolačními vlastnostmi. Odpovídá i těm nejpřísnějším hygienickým normám.
Litý mramor se vyrábí z jemně mletých vápenců, sklářských písků, barviva a polyesterové pryskyřice. Vzniklá směs se leje do forem požadovaných tvarů. Nabízí nejrůznější barevné odstíny a dekory a stále se zdokonaluje.

Význam slova, termín, co je to Litý mramor? Výraz, termín, definice slova Litý mramor. Co znamená odborný pojem Litý mramor z kategorie Stavebnictví?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Litý mramor sdílet se známými na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Litý mramor patří do sekce Stavebnictví

Klíčová slova: slovník, význam slova, Stavebnictví, přesný výraz, informace, co znamená, přesný význam, popis, Litý mramor, wiki, formulace, Litý mramor, slovo, význam, vysvětlení, termín

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Litý mramor? resp. co znamená výraz Litý mramor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Litý mramor, odpověď na dotaz co je to Litý mramor?. Víte např. kdo to je Jitka Čvančarová? Znáte a víte kdo je Petra Černocká? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Litý mramor hledat i v jiných kategoriích (než Stavebnictví) U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.