Co je to?
Výraz, termín, definice slova Litý mramor. Co znamená odborný pojem Litý mramor z kategorie Stavebnictví?

Co je to Litý mramor? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Litý mramor?

Litý mramor je materiál, který se využívá pro výrobu stavebních prvků a sanity. Je přirozené protiskluzový a disponuje vysokými tepelně izolačními vlastnostmi. Odpovídá i těm nejpřísnějším hygienickým normám.
Litý mramor se vyrábí z jemně mletých vápenců, sklářských písků, barviva a polyesterové pryskyřice. Vzniklá směs se leje do forem požadovaných tvarů. Nabízí nejrůznější barevné odstíny a dekory a stále se zdokonaluje.

Význam slova, termín, co je to Litý mramor? Výraz, termín, definice slova Litý mramor. Co znamená odborný pojem Litý mramor z kategorie Stavebnictví?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Litý mramor? Potom se o definici podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Litý mramor se nachází v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: přesný význam, co to je, význam slova, význam pojmu, slovo, Litý mramor, Stavebnictví, wiki, co znamená, heslo, význam, formulace, informace, slovník, synonymum

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co to je Litý mramor? resp. jaký je přesný význam slova Litý mramor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Litý mramor, odpověď na dotaz co je to Litý mramor?. Víte např. kdo to je Nymfa? Znáte a víte kdo je Chiméra? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Stavebnictví Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.