Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Jádrová omítka. Co znamená pojem Jádrová omítka z kategorie Stavebnictví?

Co to je Jádrová omítka? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Jádrová omítka

Jádrová omítka je jedním z druhů omítek určených k nahazování. Slouží jako podklad pro štuk. Může mít různou zrnitost a podle ní je pak vhodná pro nahození jedné či více vrstev. Podle toho je potřeba omítku vybírat.
Jádrová omítka je vhodná pro opravu starší zdi, na které je silná vrstva původní omítky a všude tam, kde je potřeba použít silnou vrstvu omítky.

Význam slova, termín, co je to Jádrová omítka? Odborný termín, výraz, slovo Jádrová omítka. Co znamená pojem Jádrová omítka z kategorie Stavebnictví?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Jádrová omítka? se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Jádrová omítka je v sekci Stavebnictví

Klíčová slova: synonymum, vysvětlení, formulace, informace, slovník, Stavebnictví, Jádrová omítka, wiki, přesný výraz, co to je, význam pojmu, pojem, význam slova, přesný význam, popis, co znamená

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Jádrová omítka? resp. co znamená slovo Jádrová omítka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Jádrová omítka, odpověď na dotaz co je to Jádrová omítka?. Víte např. kdo to je Šotouš? Znáte a víte kdo je Tina Turner? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Stavebnictví). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.