Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Jádrová omítka. Co znamená pojem Jádrová omítka z kategorie Stavebnictví?

Co to je Jádrová omítka? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Jádrová omítka

Jádrová omítka je jedním z druhů omítek určených k nahazování. Slouží jako podklad pro štuk. Může mít různou zrnitost a podle ní je pak vhodná pro nahození jedné či více vrstev. Podle toho je potřeba omítku vybírat.
Jádrová omítka je vhodná pro opravu starší zdi, na které je silná vrstva původní omítky a všude tam, kde je potřeba použít silnou vrstvu omítky.

Význam slova, termín, co je to Jádrová omítka? Odborný termín, výraz, slovo Jádrová omítka. Co znamená pojem Jádrová omítka z kategorie Stavebnictví?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Jádrová omítka doporučujeme sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Jádrová omítka se nachází v sekci Stavebnictví

Klíčová slova: wiki, význam, co znamená, co to je, vysvětlení, Jádrová omítka, slovo, význam pojmu, Stavebnictví, pojem, termín, informace, přesný význam, popis, heslo, definice

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Jádrová omítka? resp. co se skrývá pod slovem Jádrová omítka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Jádrová omítka, odpověď na dotaz co je to Jádrová omítka?. Víte např. kdo to je Soudkyně Barbara? Znáte a víte kdo je Tina Turner? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Stavebnictví. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.