Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Jádrová omítka. Co znamená pojem Jádrová omítka z kategorie Stavebnictví?

Co to je Jádrová omítka? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Jádrová omítka

Jádrová omítka je jedním z druhů omítek určených k nahazování. Slouží jako podklad pro štuk. Může mít různou zrnitost a podle ní je pak vhodná pro nahození jedné či více vrstev. Podle toho je potřeba omítku vybírat.
Jádrová omítka je vhodná pro opravu starší zdi, na které je silná vrstva původní omítky a všude tam, kde je potřeba použít silnou vrstvu omítky.

Význam slova, termín, co je to Jádrová omítka? Odborný termín, výraz, slovo Jádrová omítka. Co znamená pojem Jádrová omítka z kategorie Stavebnictví?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Jádrová omítka? Pak se o ní podělte s kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Jádrová omítka je v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: wiki, přesný výraz, Stavebnictví, vysvětlení, popis, Stavebnictví, termín, pojem, formulace, přesný význam, význam slova, Jádrová omítka, co to je, synonymum, význam pojmu

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Jádrová omítka? resp. jaká je definice termínu Jádrová omítka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Jádrová omítka, odpověď na dotaz co je to Jádrová omítka?. Víte např. kdo to je Hobit? Znáte a víte kdo je Demokrat? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Jádrová omítka hledat i v jiných kategoriích (než Stavebnictví) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.