Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Jádrová omítka. Co znamená pojem Jádrová omítka z kategorie Stavebnictví?

Co to je Jádrová omítka? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Jádrová omítka?

Jádrová omítka je jedním z druhů omítek určených k nahazování. Slouží jako podklad pro štuk. Může mít různou zrnitost a podle ní je pak vhodná pro nahození jedné či více vrstev. Podle toho je potřeba omítku vybírat.
Jádrová omítka je vhodná pro opravu starší zdi, na které je silná vrstva původní omítky a všude tam, kde je potřeba použít silnou vrstvu omítky.

Význam slova, termín, co je to Jádrová omítka? Odborný termín, výraz, slovo Jádrová omítka. Co znamená pojem Jádrová omítka z kategorie Stavebnictví?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Jádrová omítka s kolegy na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Jádrová omítka je v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: Stavebnictví, Jádrová omítka, vysvětlení, co to je, informace, slovo, význam, přesný výraz, význam slova, synonymum, popis, pojem, termín, popis, slovník

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Jádrová omítka? resp. co je to Jádrová omítka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Jádrová omítka, odpověď na dotaz co je to Jádrová omítka?. Víte např. kdo to je Hobit? Znáte a víte kdo je Demokrat? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Jádrová omítka hledat i v jiných kategoriích (než Stavebnictví) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.