Co je to?
Definice výrazu Intravilán. Co znamená odborný pojem Intravilán z kategorie Stavebnictví?

Co to je Intravilán? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Intravilán

Intravilán je pojem z oblasti zeměměřičství, architektury nebo územního plánování. Pojmenovávají se tak zastavěné plochy obcí, případně taková místa, která jsou pro zástavbu teprve určená.
Patří sem i plochy k zástavbě přiléhající, tedy například zazeleněná prostranství, zahrady, komunikace, vodní plochy nebo toky. Nepatří do něj osamělé domy nebo malá seskupení budov, průmyslové či zemědělské areály. Intravilán obvykle tvoří vnitřek určitého katastrálního území.

Význam slova, termín, co je to Intravilán? Definice výrazu Intravilán. Co znamená odborný pojem Intravilán z kategorie Stavebnictví?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Intravilán? s kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Intravilán je v sekci Stavebnictví

Klíčová slova: Stavebnictví, přesný výraz, heslo, Intravilán, slovo, význam, slovník, význam pojmu, wiki, vysvětlení, pojem, informace, definice, popis, Stavebnictví, co znamená

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Intravilán? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Intravilán? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Intravilán, odpověď na dotaz co je to Intravilán?. Víte např. kdo to je Altruista? Znáte a víte kdo je Filatelista? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Stavebnictví Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.