Co je to?
Definice výrazu, termínu Hamr. Co znamená odborný pojem Hamr z kategorie Stavebnictví?

Co je to Hamr? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Hamr?

Hamr je název stavby, ve které se nachází dílna na zpracování kovu. Oproti kovárně se zde k opracování kovu používá vodní energie, která je pohonem pro buchary a brusky. V hamrech se vyrábělo převážně zemědělské nářadí a nacházely se v průmyslově málo vyspělých krajích.
V současnosti je možno obdivovat funkční hamry pouze jako turistické atrakce a technické památky.

Význam slova, termín, co je to Hamr? Definice výrazu, termínu Hamr. Co znamená odborný pojem Hamr z kategorie Stavebnictví?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Hamr? Pak se o ní podělte s kolegy na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Hamr patří do sekce Stavebnictví

Klíčová slova: Hamr, přesný výraz, wiki, přesný význam, informace, pojem, co to je, slovník, definice, význam, vysvětlení, slovo, význam pojmu, Stavebnictví, význam slova

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je přesný význam slova Hamr? resp. co to je Hamr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hamr, odpověď na dotaz co je to Hamr?. Víte např. kdo to je Správní orgán? Znáte a víte kdo je Forman? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto termín Hamr hledat i v jiných kategoriích (než Stavebnictví) U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.