Co je to?
Definice výrazu, termínu Hamr. Co znamená odborný pojem Hamr z kategorie Stavebnictví?

Co je to Hamr? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Hamr?

Hamr je název stavby, ve které se nachází dílna na zpracování kovu. Oproti kovárně se zde k opracování kovu používá vodní energie, která je pohonem pro buchary a brusky. V hamrech se vyrábělo převážně zemědělské nářadí a nacházely se v průmyslově málo vyspělých krajích.
V současnosti je možno obdivovat funkční hamry pouze jako turistické atrakce a technické památky.

Význam slova, termín, co je to Hamr? Definice výrazu, termínu Hamr. Co znamená odborný pojem Hamr z kategorie Stavebnictví?

Texty mohou obsahovat chyby. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Hamr s kolegy na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Hamr patří do kategorie Stavebnictví

Klíčová slova: vysvětlení, termín, význam, co znamená, pojem, co to je, formulace, význam slova, synonymum, Stavebnictví, informace, význam pojmu, Hamr, heslo, slovník, definice

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Hamr? resp. co se přesně ukrývá za slovem Hamr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hamr, odpověď na dotaz co je to Hamr?. Víte např. kdo to je František Nedvěd? Znáte a víte kdo je Marek Vašut? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Stavebnictví). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.