Co je to?
Definice výrazu, termínu Hamr. Co znamená odborný pojem Hamr z kategorie Stavebnictví?

Co je to Hamr? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Hamr?

Hamr je název stavby, ve které se nachází dílna na zpracování kovu. Oproti kovárně se zde k opracování kovu používá vodní energie, která je pohonem pro buchary a brusky. V hamrech se vyrábělo převážně zemědělské nářadí a nacházely se v průmyslově málo vyspělých krajích.
V současnosti je možno obdivovat funkční hamry pouze jako turistické atrakce a technické památky.

Význam slova, termín, co je to Hamr? Definice výrazu, termínu Hamr. Co znamená odborný pojem Hamr z kategorie Stavebnictví?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Hamr s blízkými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Hamr se nachází v sekci Stavebnictví

Klíčová slova: formulace, popis, Hamr, význam pojmu, termín, pojem, synonymum, Stavebnictví, heslo, slovo, co znamená, informace, přesný význam, Stavebnictví, slovník, význam

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Hamr? resp. jaký je přesný význam slova Hamr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hamr, odpověď na dotaz co je to Hamr?. Víte např. kdo to je Natalie Portman? Znáte a víte kdo je Marek Vašut? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Hamr i v jiných kategoriích (než Stavebnictví). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.