Co je to?
Definice výrazu, termínu Grotta. Co znamená odborný pojem Grotta z kategorie Stavebnictví?

Co je to Grotta? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Grotta?

Grotta je název pro přírodní nebo umělou jeskyni, která nějakým způsobem naznačuje zájmy člověka. Tento typ jeskyní je znám již od pravěku.
V přírodě bývají grotty nejčastěji u zdroje vody. Umělé jeskyně byly oblíbeným doplňkem zahrad nebo zámků v období renesance či baroka. Stěny byly zdobené, například umělými krápníky, plastikami nebo mušlemi.

Význam slova, termín, co je to Grotta? Definice výrazu, termínu Grotta. Co znamená odborný pojem Grotta z kategorie Stavebnictví?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Grotta patří do sekce Stavebnictví

Klíčová slova: Grotta, pojem, význam, přesný význam, co znamená, synonymum, wiki, Stavebnictví, slovník, vysvětlení, co to je, přesný výraz, termín, definice, Stavebnictví, heslo

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Grotta? resp. co to je Grotta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Grotta, odpověď na dotaz co je to Grotta?. Víte např. kdo to je Žalobce? Znáte a víte kdo je Kurátor? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Grotta i v jiných kategoriích (než Stavebnictví). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?