Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Feston. Co znamená pojem Feston z kategorie Stavebnictví?

Co to je Feston? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Feston

Feston je pojem používaný v architektuře. Jde o malovanou nebo plastickou štukovou dekoraci, která je tvořena závěsem z květů, ovoce nebo listů. Je propletený a na konci mívá stuhovou ozdobu. Pokud je umístěno více festonů v řadě za sebou, tvoří girlandu.
Feston zdobí především průčelí domů, zámků či palác, uvnitř budov pak sály a schodiště. Je typický pro antiku, renesanci, baroko i klasicismus.

Význam slova, termín, co je to Feston? Odborný termín, výraz, slovo Feston. Co znamená pojem Feston z kategorie Stavebnictví?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Feston můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Feston je v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: heslo, přesný význam, co znamená, pojem, termín, slovo, vysvětlení, co to je, Feston, přesný výraz, formulace, popis, definice, Stavebnictví, informace, význam

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Feston? resp. jaká je definice slova Feston? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Feston, odpověď na dotaz co je to Feston?. Víte např. kdo to je Erik Tabery? Znáte a víte kdo je Herobrine? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Stavebnictví Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.