Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Feston. Co znamená pojem Feston z kategorie Stavebnictví?

Co to je Feston? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Feston

Feston je pojem používaný v architektuře. Jde o malovanou nebo plastickou štukovou dekoraci, která je tvořena závěsem z květů, ovoce nebo listů. Je propletený a na konci mívá stuhovou ozdobu. Pokud je umístěno více festonů v řadě za sebou, tvoří girlandu.
Feston zdobí především průčelí domů, zámků či palác, uvnitř budov pak sály a schodiště. Je typický pro antiku, renesanci, baroko i klasicismus.

Význam slova, termín, co je to Feston? Odborný termín, výraz, slovo Feston. Co znamená pojem Feston z kategorie Stavebnictví?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Feston se nachází v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: Feston, Stavebnictví, wiki, termín, slovo, přesný výraz, význam slova, co to je, pojem, Feston, co znamená, informace, vysvětlení, formulace, význam pojmu, synonymum

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Feston? resp. jaký je význam pojmu Feston? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Feston, odpověď na dotaz co je to Feston?. Víte např. kdo to je Kamarád? Znáte a víte kdo je Herobrine? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Feston v jiné sekci než Stavebnictví. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.