Co je to?
Definice výrazu, termínu Fanka. Co znamená odborný pojem Fanka z kategorie Stavebnictví?

Co je to Fanka? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Fanka

Fanka neboli zednická naběračka je pojmenování přejaté z němčiny – Pfanne = pánev. Jde o menší nádobu, která slouží především k nabírání různé hmoty. Využívá se hlavně pro zdění nebo přípravu na omítku. Je zhotovena z plechu, má tvar komolého kužele.
Fanka je opatřena vodorovnou rukojetí a háčkem k zavěšení. Lze s ní nabírat jak sypký materiál, tak vlhké hmoty. Její používání k omítání vyžaduje značnou zručnost, získanou praxí.

Význam slova, termín, co je to Fanka? Definice výrazu, termínu Fanka. Co znamená odborný pojem Fanka z kategorie Stavebnictví?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Fanka? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Fanka je v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: formulace, informace, termín, Stavebnictví, Fanka, Fanka, wiki, heslo, popis, pojem, význam pojmu, slovo, slovník, přesný výraz, synonymum, Stavebnictví

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Fanka? resp. jaký je význam slova Fanka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fanka, odpověď na dotaz co je to Fanka?. Víte např. kdo to je Belzebub? Znáte a víte kdo je Paša? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Fanka hledat i v jiných kategoriích (než Stavebnictví) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.