Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Etážové topení. Co znamená pojem Etážové topení z kategorie Stavebnictví?

Co to je Etážové topení? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Etážové topení

Etážové topení je takový způsob vytápění, kdy je z jednoho topidla (kotle) teplo rozváděno trubkami po celém bytě do jednotlivých radiátorů. Trubky jsou ve stejné výškové úrovni jako kotel. Pokud je podobným systémem (tedy z jednoho zdroje tepla) vytápěn např. celý dům, hovoříme o centrálním topení.

Význam slova, termín, co je to Etážové topení? Odborný termín, výraz, slovo Etážové topení. Co znamená pojem Etážové topení z kategorie Stavebnictví?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Etážové topení? Pak se o ní podělte se známými na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Etážové topení patří do sekce Stavebnictví

Klíčová slova: co to je, Stavebnictví, Etážové topení, přesný výraz, slovo, význam pojmu, definice, informace, popis, Etážové topení, co znamená, wiki, význam, termín, heslo, pojem

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Etážové topení? resp. co se skrývá pod slovem Etážové topení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Etážové topení, odpověď na dotaz co je to Etážové topení?. Víte např. kdo to je Adónis? Znáte a víte kdo je Cenzor? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Stavebnictví U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.