Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Etážové topení. Co znamená pojem Etážové topení z kategorie Stavebnictví?

Co to je Etážové topení? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Etážové topení?

Etážové topení je takový způsob vytápění, kdy je z jednoho topidla (kotle) teplo rozváděno trubkami po celém bytě do jednotlivých radiátorů. Trubky jsou ve stejné výškové úrovni jako kotel. Pokud je podobným systémem (tedy z jednoho zdroje tepla) vytápěn např. celý dům, hovoříme o centrálním topení.

Význam slova, termín, co je to Etážové topení? Odborný termín, výraz, slovo Etážové topení. Co znamená pojem Etážové topení z kategorie Stavebnictví?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Definici slova Etážové topení můžete sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Etážové topení se nachází v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: co to je, synonymum, termín, definice, informace, slovo, význam pojmu, formulace, co znamená, význam, přesný význam, Stavebnictví, Etážové topení

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co to je Etážové topení? resp. jaký je přesný význam slova Etážové topení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Etážové topení, odpověď na dotaz co je to Etážové topení?. Víte např. kdo to je Pastor? Znáte a víte kdo je Láma? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Etážové topení i v jiných kategoriích (než Stavebnictví). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.