Co je to?
Definice výrazu Bobrovka. Co znamená odborný pojem Bobrovka z kategorie Stavebnictví?

Co to je Bobrovka? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Bobrovka?

Bobrovka je druh pálené střešní krytiny, patří k nejčastěji používaným krytinám. Název získala podle tvaru, který se podobá bobřímu ocasu. Bobrovkou se zastřešují střechy s větším sklonem. Často se používá na historických budovách.
Je však poměrně drahá a těžká, jeden kus váží jeden a tři čtvrtě kilogramu. Tvar je obdélník s obloukovou spodní hranou. Lze s ní porývat jako s jednoduchou nebo s dvojitou krytinou.

Význam slova, termín, co je to Bobrovka? Definice výrazu Bobrovka. Co znamená odborný pojem Bobrovka z kategorie Stavebnictví?

Veškeré texty jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Bobrovka s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Bobrovka se nachází v sekci Stavebnictví

Klíčová slova: Stavebnictví, slovník, definice, význam slova, termín, popis, vysvětlení, informace, popis, přesný výraz, význam, heslo, co znamená, formulace, slovo

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice slova Bobrovka? resp. co znamená Bobrovka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bobrovka, odpověď na dotaz co je to Bobrovka?. Víte např. kdo to je Albín? Znáte a víte kdo je Deprivant? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Bobrovka hledat i v jiných kategoriích (než Stavebnictví) Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.