Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Bidet. Co znamená pojem Bidet z kategorie Stavebnictví?

Co to je Bidet? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Bidet

Bidet je zařízení připomínající umyvadlo. Je však umístěn v nižší poloze, protože se využívá k omývání choulostivých částí těla například po vykonání velké či malé potřeby nebo při ženských měsíčních potížích.
V domácnostech, kde je potřeba šetřit prostorem v koupelně či na toaletě, se využívá bidet kombinovaný se záchodem. Přímo v záchodové míse je umístěna tryska, která se ovládá páčkou na zdi v pohodlné vzdálenosti od klozetu.

Význam slova, termín, co je to Bidet? Odborný termín, výraz, slovo Bidet. Co znamená pojem Bidet z kategorie Stavebnictví?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Bidet? Pak se o ní podělte s kolegy na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Bidet patří do sekce Stavebnictví

Klíčová slova: Bidet, definice, slovník, význam pojmu, co to je, význam, přesný význam, význam slova, informace, co znamená, termín, popis, wiki, pojem, heslo, Stavebnictví

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Bidet? resp. co označuje slovo Bidet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bidet, odpověď na dotaz co je to Bidet?. Víte např. kdo to je Miloš Zeman? Znáte a víte kdo je Šotouš? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Stavebnictví U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.