Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Bidet. Co znamená pojem Bidet z kategorie Stavebnictví?

Co to je Bidet? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Bidet

Bidet je zařízení připomínající umyvadlo. Je však umístěn v nižší poloze, protože se využívá k omývání choulostivých částí těla například po vykonání velké či malé potřeby nebo při ženských měsíčních potížích.
V domácnostech, kde je potřeba šetřit prostorem v koupelně či na toaletě, se využívá bidet kombinovaný se záchodem. Přímo v záchodové míse je umístěna tryska, která se ovládá páčkou na zdi v pohodlné vzdálenosti od klozetu.

Význam slova, termín, co je to Bidet? Odborný termín, výraz, slovo Bidet. Co znamená pojem Bidet z kategorie Stavebnictví?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Bidet s blízkými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Bidet je v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: formulace, termín, informace, definice, vysvětlení, slovo, co znamená, přesný význam, Bidet, Bidet, pojem, význam slova, význam, význam pojmu, wiki, synonymum

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Bidet? resp. co znamená Bidet? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bidet, odpověď na dotaz co je to Bidet?. Víte např. kdo to je Kateřina Siniaková? Znáte a víte kdo je Šotouš? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Stavebnictví). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.