Co je to?
Odborný výraz, definice slova Balustráda. Co znamená pojem Balustráda z kategorie Stavebnictví?

Co je to Balustráda? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Balustráda

Balustráda čili hrazení nebo zábradlí je architektonický prvek nacházející se především na schodištích, balkonech nebo terasách. Takové zábradlí je ozdobné a může mít individuálně zvolené tvary. Je tvořeno nízkými sloupky a překryto překladem.
Materiálem typickým pro balustrádu je dřevo, kámen, štuk, beton a podobně. Někdy je tímto pojmem označováno jakékoli skládané prolamované zábradlí z kamene.

Význam slova, termín, co je to Balustráda? Odborný výraz, definice slova Balustráda. Co znamená pojem Balustráda z kategorie Stavebnictví?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Balustráda můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Balustráda je v sekci Stavebnictví

Klíčová slova: co to je, heslo, co znamená, význam, wiki, slovník, formulace, Stavebnictví, význam slova, synonymum, informace, Balustráda, vysvětlení, přesný výraz, Stavebnictví, popis

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Balustráda? resp. co znamená slovo Balustráda? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Balustráda, odpověď na dotaz co je to Balustráda?. Víte např. kdo to je Ivo Lukačovič? Znáte a víte kdo je Ajťák? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Stavebnictví). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.