Co je to?
Odborný výraz, definice slova Balustráda. Co znamená pojem Balustráda z kategorie Stavebnictví?

Co je to Balustráda? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Balustráda?

Balustráda čili hrazení nebo zábradlí je architektonický prvek nacházející se především na schodištích, balkonech nebo terasách. Takové zábradlí je ozdobné a může mít individuálně zvolené tvary. Je tvořeno nízkými sloupky a překryto překladem.
Materiálem typickým pro balustrádu je dřevo, kámen, štuk, beton a podobně. Někdy je tímto pojmem označováno jakékoli skládané prolamované zábradlí z kamene.

Význam slova, termín, co je to Balustráda? Odborný výraz, definice slova Balustráda. Co znamená pojem Balustráda z kategorie Stavebnictví?

Uvedené informace jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Balustráda? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Balustráda je v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: Stavebnictví, přesný výraz, slovo, definice, význam pojmu, heslo, vysvětlení, slovník, synonymum, popis, pojem, co znamená, informace, wiki, přesný význam

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Balustráda? resp. co je to Balustráda? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Balustráda, odpověď na dotaz co je to Balustráda?. Víte např. kdo to je Klára Vytisková? Znáte a víte kdo je Protestant? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Stavebnictví). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.