Co je to?
Definice odborného termínu, slova Zumba. Co znamená pojem Zumba z kategorie Sport?

Co je to Zumba? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Zumba?

Zumba patří mezi poměrně moderní a vyhledávané sportovní aktivity. Jedná se o speciální taneční fitness program, který nemá pokročilostní stupně. Choreografie zumby reaguje na hubební doprovod. Zumba reprezentuje aerobní trénink. Lekce většinou trvá kolem jedné hodiny.
Tento netradiční sport opravdu nemá dalekosáhlé kořeny, ale vyvinut byl v devadesátých letech dvacátého století. Jeho zakladatelem je kolumbijský sportovní instruktor a choreograf Alberto Perez. Později se přesunul do USA a organizace Zumba Fitness LLC dnes zajišťuje zumbu celosvětově.

Význam slova, termín, co je to Zumba? Definice odborného termínu, slova Zumba. Co znamená pojem Zumba z kategorie Sport?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Zumba sdílejte s kolegy na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Zumba je v kategorii Sport

Klíčová slova: Sport, pojem, termín, co znamená, synonymum, Zumba, wiki, Zumba, slovník, přesný význam, význam slova, vysvětlení, slovo, popis, Sport, informace

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Zumba? resp. co znamená Zumba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zumba, odpověď na dotaz co je to Zumba?. Víte např. kdo to je Impotent? Znáte a víte kdo je Jáhen? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Sport. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?