Co je to?
Definice odborného termínu, slova Zumba. Co znamená pojem Zumba z kategorie Sport?

Co je to Zumba? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Zumba?

Zumba patří mezi poměrně moderní a vyhledávané sportovní aktivity. Jedná se o speciální taneční fitness program, který nemá pokročilostní stupně. Choreografie zumby reaguje na hubební doprovod. Zumba reprezentuje aerobní trénink. Lekce většinou trvá kolem jedné hodiny.
Tento netradiční sport opravdu nemá dalekosáhlé kořeny, ale vyvinut byl v devadesátých letech dvacátého století. Jeho zakladatelem je kolumbijský sportovní instruktor a choreograf Alberto Perez. Později se přesunul do USA a organizace Zumba Fitness LLC dnes zajišťuje zumbu celosvětově.

Význam slova, termín, co je to Zumba? Definice odborného termínu, slova Zumba. Co znamená pojem Zumba z kategorie Sport?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Zumba) můžete sdílet s blízkými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Zumba patří do kategorie Sport

Klíčová slova: wiki, Zumba, pojem, Zumba, přesný výraz, význam slova, termín, popis, formulace, heslo, slovo, Sport, synonymum, vysvětlení, co znamená, význam pojmu

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Zumba? resp. co přesně označuje termín Zumba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zumba, odpověď na dotaz co je to Zumba?. Víte např. kdo to je Agnostik? Znáte a víte kdo je Jáhen? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Zumba v jiné sekci než Sport. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?