Co je to?
Výraz, termín, definice slova Zakázané uvolnění. Co znamená odborný pojem Zakázané uvolnění z kategorie Sport?

Co je to Zakázané uvolnění? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Zakázané uvolnění?

Zakázané uvolnění je pojem z oblasti ledního hokeje. Jedná se o jeden z nedovolených způsobů hry. K zakázanému uvolnění dochází tehdy, jestliže hráč odehraje puk z vlastní poloviny, tedy před červenou čárou, která hřiště rozděluje na poloviny takovým způsobem, že bez doteku jiného hráče dojede až za soupeřovu branku.
Tento způsob lze používat pouze v době oslabení. V jiném případě musí rozhodčí přerušit hru a následuje vhazování v obranném pásmu.

Význam slova, termín, co je to Zakázané uvolnění? Výraz, termín, definice slova Zakázané uvolnění. Co znamená odborný pojem Zakázané uvolnění z kategorie Sport?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Zakázané uvolnění sdílejte s kolegy na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Zakázané uvolnění je v kategorii Sport

Klíčová slova: synonymum, heslo, přesný výraz, Sport, Sport, pojem, slovník, informace, význam slova, co znamená, Zakázané uvolnění, co to je, význam, popis, Zakázané uvolnění, wiki

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Zakázané uvolnění? resp. co vlastně znamená slovo Zakázané uvolnění? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zakázané uvolnění, odpověď na dotaz co je to Zakázané uvolnění?. Víte např. kdo to je Jan Železný? Znáte a víte kdo je Turista? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Sport). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.