Co je to?
Výraz, termín, definice slova Workout. Co znamená odborný pojem Workout z kategorie Sport?

Co je to Workout? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Workout

Workout je druh sportovní aktivity, založený na propojení několika disciplín, především gymnastiky a silového tréninku, s rychlostí. Tím se má dosáhnout rozvoje fyzické kondice. Výhodou je využití vlastní hmotnosti, takže není potřeba pořizovat zvláštní vybavení nebo cvičební stroje. Cvičit lze venku i uvnitř, jen tak na zemi nebo na žebřinách, bradlech nebo jiných konstrukcích.
Příznivci workoutu si říkají workouteři, street nebo pouliční sportovci.

Význam slova, termín, co je to Workout? Výraz, termín, definice slova Workout. Co znamená odborný pojem Workout z kategorie Sport?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Workout? se známými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Workout je v sekci Sport

Klíčová slova: definice, termín, slovo, wiki, Workout, popis, Sport, význam slova, Workout, přesný význam, vysvětlení, co znamená, heslo, synonymum, přesný výraz, Sport

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Workout? resp. jaký je význam pojmu Workout? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Workout, odpověď na dotaz co je to Workout?. Víte např. kdo to je Squater? Znáte a víte kdo je Ateista? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Sport). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.