Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Suspenzor. Co znamená pojem Suspenzor z kategorie Sport?

Co to je Suspenzor? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Suspenzor

Suspenzor patří u mnoha sportů k povinnému nebo doporučenému vybavení. Suspenzor je ochranou rozkroku, tedy pohlavních orgánů hráče. Existuje v pánském i dámském provedení. Používá se na spodní prádlo. Je potřeba vybírat suspenzor podle velikosti, měl by sedět těsně na těle, ale nesmí tlačit a škrtit.
Je potřeba počítat s tím, že suspenzor neposkytuje naprosto dokonalou ochranu, takže uživatel musí být opatrný a i se suspenzorem je potřeba počítat s rizikem úrazu.

Význam slova, termín, co je to Suspenzor? Odborný termín, výraz, slovo Suspenzor. Co znamená pojem Suspenzor z kategorie Sport?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Suspenzor s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Suspenzor se nachází v sekci Sport

Klíčová slova: definice, přesný význam, slovník, význam, popis, heslo, význam pojmu, co to je, formulace, informace, Sport, význam slova, synonymum, vysvětlení, Suspenzor, Sport

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Suspenzor? resp. co se skrývá pod slovem Suspenzor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Suspenzor, odpověď na dotaz co je to Suspenzor?. Víte např. kdo to je Koroner? Znáte a víte kdo je Mentalista? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Sport. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?