Co je to?
Definice výrazu Spinning. Co znamená odborný pojem Spinning z kategorie Sport?

Co to je Spinning? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Spinning?

Spinning je skupinové cvičení na trenažéru jízdního kola pevně upevněného na jednom místě. Název pochází z anglického slova "spin", točit se. Spinning je aerobní cvičení umožňující každému sportovci zvolit si vlastní zátěž dle svých možností. Během spinningu se střídá tempo a technika jízdy na základě pokynů instruktora a na základě rytmu doprovodné hudby.

Význam slova, termín, co je to Spinning? Definice výrazu Spinning. Co znamená odborný pojem Spinning z kategorie Sport?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Spinning můžete samozřejmě sdílet s vašimi přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Spinning je v sekci Sport

Klíčová slova: wiki, definice, Spinning, vysvětlení, Spinning, slovník, přesný význam, pojem, co to je, Sport, termín, význam, popis, co znamená, informace, Sport

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Spinning? resp. jaká je definice slova Spinning? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Spinning, odpověď na dotaz co je to Spinning?. Víte např. kdo to je Paša? Znáte a víte kdo je Tom Hanks? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Sport. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.