Co je to?
Definice výrazu Snowkiting. Co znamená odborný pojem Snowkiting z kategorie Sport?

Co to je Snowkiting? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Snowkiting?

Snowkiting je nový druh sportu. Jedná se o druh outdoorového a adrenalinového sportu. Podstatou je jízda na lyžích nebo snowboardu po sněhové pláni, kdy je jezdec tažen drakem. Snowkiting se pěstuje především na větších rovných plochách, pláních, zamrzlých vodních plochách nebo v mírně svahovitém terénu.
Snowkiting lze dále členit na více odvětví, například freeriding na velké ploše a v hlubším sněhu, freestyle se skoky a triky ve vzduchu, jibbing s použitím beden a railů, nebo rizikový kite-flying připomínající paragliding s využitím tažného draka.


Co je to Snowkiting? Význam slova, termín, Definice výrazu Snowkiting. Co znamená odborný pojem Snowkiting z kategorie Sport?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Snowkiting můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Snowkiting je v sekci Sport

Klíčová slova: co znamená, přesný význam, význam pojmu, heslo, pojem, slovo, definice pojmu, informace, vysvětlení, odborný výraz, lexikon, synonymum, wiki, Sport, popis, názvosloví, formulace, terminologie


Pojem Snowkiting je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Snowkiting? Definice slova, termínu z Wikipedie

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Snowkiting (nebo též kite skiing) je velmi mladý zimní outdoorový adrealinový sport podobný vodní variantě zvané kitesurfing. Za použití tažného draka se jezdec uvádí do pohybu po sněhové pláni na lyžích či snowboardu. Na rozdíl od sjezdového lyžování či snowboardingu je tento sport možné provozovat na rovině (zasněžené pláně, mírné svahy, zasněžená zamrzlá jezera). Plochý terén je dokonce vhodnější než kopce díky stabilnějšímu větru, přesto někteří pokročilí snowkiteři preferují jízdu v horách, kde členitý terén poskytuje širší možnosti. Někdy se používá tažný drak jako pomůcka při freeridingu (tzn. jízdě ve volném terénu) - snowboardista či lyžař se nechá drakem vytáhnout do kopce, nahoře draka sbalí a sjede dolů.

Další zdroje informací o slovu Snowkiting

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Snowkiting ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Snowkiting ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat slovo Snowkiting ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Snowkiting na Youtube

Hledat heslo Snowkiting ve Wikizdrojích

Vyhledat heslo Snowkiting ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Snowkiting například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Snowkiting? resp. jaký je význam pojmu Snowkiting? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Snowkiting, odpověď na dotaz co je to Snowkiting?. Víte např. kdo to je Všeználek? Znáte a víte kdo je Igor Chaun? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Sport. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.