Co je to?
Odborný výraz, definice slova Slopestyle. Co znamená pojem Slopestyle z kategorie Sport?

Co je to Slopestyle? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Slopestyle?

Slopestyle je divácky atraktivní disciplína zimních sportů, která v sobě spojuje akrobatické lyžování a snowboarding. Závodník má za úkol sjet trať s umělými překážkami, na nichž má předvést co nejvíce triků. Závodníci mohou kromě snowboardu jet i na lyžích. Slopestyle se objevil na poslední zimní olympiádě v Soči.

Význam slova, termín, co je to Slopestyle? Odborný výraz, definice slova Slopestyle. Co znamená pojem Slopestyle z kategorie Sport?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Slopestyle můžete sdílet s kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Slopestyle je v kategorii Sport

Klíčová slova: slovník, formulace, Slopestyle, Sport, informace, Sport, přesný význam, heslo, co znamená, termín, definice, synonymum, co to je, význam, slovo, Slopestyle

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Slopestyle?

Slopestyle (jízda ve snowparku) je disciplína akrobatického lyžování a snowboardingu, při níž závodník sjíždí trať s umělými překážkami, na nichž se snaží předvést co největší množství co nejobtížnějších triků. Nejdříve se tato disciplína začala provádět na snowboardu, dnes kromě lyží a snowboardu, které jsou nejpoužívanější, se jezdí tímto způsobem i v dalších sportech (např. na kole).

Text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Slopestyle? resp. co přesně označuje termín Slopestyle? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Slopestyle, odpověď na dotaz co je to Slopestyle?. Víte např. kdo to je Nevolník? Znáte a víte kdo je Iva Pazderková? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Sport). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.