Co je to?
Definice výrazu Sledge hokej. Co znamená odborný pojem Sledge hokej z kategorie Sport?

Co to je Sledge hokej? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Sledge hokej

Sledge hokej je podoba hokeje určená handicapovaným hráčům. Pravidla sledge hokeje se od klasického hokeje příliš neliší. Hrají však hráči, kteří mají postiženou dolní část těla. Postižení je přesně definováno v pravidlech.
Hráči sedí v upravených ocelových dvounožových saních na plastovém sedáku. Pohyb regulují dvěma krátkými hokejkami. Ty mají na jednom konci ocelové hroty pro pohyb a na druhém konci čepel pro ovládání puku. Počet hráčů sledge hokeje a plocha hřiště jsou stejné jako u klasického hokeje.

Význam slova, termín, co je to Sledge hokej? Definice výrazu Sledge hokej. Co znamená odborný pojem Sledge hokej z kategorie Sport?

Texty mohou obsahovat chyby. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Sledge hokej? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Sledge hokej patří do sekce Sport

Klíčová slova: definice, slovník, heslo, význam slova, přesný význam, informace, význam, synonymum, pojem, formulace, popis, slovo, přesný výraz, wiki, Sport, Sledge hokej

Co označuje termín Sledge hokej? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Sledge hokej (anglicky ice sledge hockey), též para hokej (anglicky para ice hockey), je sport, který je příbuzný lednímu hokeji, ale je určen pouze pro handicapované hráče. Pravidla sledge hokeje jsou téměř stejná jako pravidla ledního.

Definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Sledge hokej? resp. co se skrývá pod slovem Sledge hokej? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sledge hokej, odpověď na dotaz co je to Sledge hokej?. Víte např. kdo to je Děvka? Znáte a víte kdo je Copywriter? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Sport). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.