Co je to?
Definice výrazu, termínu Skiatlon. Co znamená odborný pojem Skiatlon z kategorie Sport?

Co je to Skiatlon? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Skiatlon?

Skiatlon je název kombinace dvou technik v běhu na lyžích. Tato kombinace je samostatnou disciplínou. Jde o spojení klasické techniky běhu a tzv. bruslení, ty jsou součástí závodu a následují ihned po sobě.
Závod ve skiatlonu se většinou zahajuje hromadným startem. Začíná se částí klasickou, po ni si závodníci musí vyměnit hůlky a lyže a následuje volná technika, čili bruslení. Na olympiádě se závodí ve skiatlonu na trati 15 a 15 km (muži) a 7,5 a 7,5 (ženy). Pro obě techniky je jiné vybavení – lyže, hůlky i mazání.


Co je to Skiatlon? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Skiatlon. Co znamená odborný pojem Skiatlon z kategorie Sport?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Skiatlon sdílejte s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Skiatlon je v kategorii Sport

Klíčová slova: synonymum, informace, terminus technicus, definice pojmu, pojem, heslo, Sport, lexikon, význam slova, Skiatlon, význam pojmu, termín, přesný výraz, co je to Skiatlon?, co to je, odborný výraz, odborné názvosloví, definice


Pojem Skiatlon je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Skiatlon v následujících vyhledávačích

Hledat videa s názvem Skiatlon na Youtube

Hledat heslo Skiatlon na Google.cz

Najít výraz Skiatlon ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Skiatlon ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Skiatlon ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Skiatlon ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Skiatlon například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Skiatlon? resp. co vlastně znamená slovo Skiatlon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Skiatlon, odpověď na dotaz co je to Skiatlon?. Víte např. kdo to je Kuplíř? Znáte a víte kdo je Sloupkař? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Sport. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.